Listeleri Karşılaştır

Almanya’da Ev Almak İstiyorum Alabilir Miyim

  • Aralık 20, 2018
  • Blog
  • 0
Almanya’da Ev Almak İstiyorum Alabilir Miyim

Almanya’da Ev Almak İstiyorum Alabilir Miyim?

Dünyanın en değerli pasaportuna sahip olan Almanya sahip olduğu avantajlar ile yatırımcıları kendisine çekiyor. Hem şirket kurulumu hem de gayrimenkul alımı ile oturum izni veren Almanya, geleceğin yıldızı olarak global yatırım merkezi haline geldi. Bu noktada sonuç odaklı çözümler üreten Nova Realty Germany Almanya’da ev almak istiyorum alabilir miyim diyen yatırımcıların çözüm adresi oluyor.

Türk vatandaşlarını dünyada en fazla gayrimenkul yatırımı yaptığı ülke olan Almanya, birtakım şartlar öne sürerek bu işleme izin vermektedir. Almanya’da ev almak isteyenler için aynı zamanda oturum izin alarak bu yatırımı işlevsel bir yatırıma dönüştürme seçeneği sunan Nova Realty Germany minimum miktarda yatırım ile gayrimenkul alımı ve şirket kurulumu ile yatırımcılara dünyanın 158 ülkesinin kapılarını açıyor. Alman pasaportu ile dünyanın 158 ülkesine dolaşım hakkı elde etmek gayrimenkul yatırımını farklı bir boyuta taşırken şirketinizi de global çapta bir boyuta taşımayı sağlıyor.  Bu özellikler Türk vatandaşları için olduğu kadar global çapta insanların Almanya’da ev almak istiyorum alabilir miyim benzer sorularına cevap oluyor.

Almanya’da ev almak istiyorum alabilir miyim sorusuna yanıt olarak Nova Realty Germany danışmanları Almanya gayrimenkul alarak oturum izni paketini sunuyor. Bu paket ile Almanya’nın en özel bölgelerinden gayrimenkul alımı yapılarak eğitim, sağlık ve sosyal imkanlardan yararlanılarak hem ticari hem de kültürle anlamda özel bir yaşamın kapıları açılıyor. Bu paket içeriğinde yer alan şartlara bakıldığında 3 yıl boyunca alına gayrimenkul satma ya da kiralama işlemi yapılamayacak; kurulan şirket de 3 yıl boyunca kapatılmayacak. Avantajlı bir paket olan bu teklifte kurulan şirket için şişçi çalıştırma zorunluluğu bulunmuyor. 3 yıllık süreçten sora ticari amaçlı olarak kullanabilen yatırım değişik amaçlarla da kullanılabiliyor. Bu sürenin ardından süresiz oturum ve devamında vatandaşlığa kadar uzanan cazip seçeneklerle kazanç daha da katlanıyor. Basit kurallara uyularak sistem sorunsuz şekilde devam ederken adli sicil ve orta seviye dil şartı gibi şartlar yerine getirilerek vatandaşlık sürecine geçiliyor. İkamet şartı da esnek olup 6 ayda bir defaya mahsus olmak üzere Almanya’ya giriş çıkış yapmak yeterlidir.

İlgili Mesajlar

Almanya Oturma İzni Ev

Almanya Oturma İzni Ev 41 yıllık tecrübeyle Avrupa ve Amerika’da global gayrimenkul ve...

Devamını oku

Almanya Oturma İzni

Almanya Oturma İzni Almanya oturma izni işlemleri ile yatırımcılara hizmet veren ve...

Devamını oku

Almanyada Ev Alarak Oturum İzni

Almanyada Ev Alarak Oturum İzni Almanyada ev alarak oturum izni alma paketi sunan Nova Golden...

Devamını oku
WhatsApp chat