Fiyat aralığı: itibaren için

Listeleri Karşılaştır

Almanya’da şirket danışmanlığı ile kolay ve pratik bir programa dönüşen Almanya şirket kurmak işlemleri öncesinde, sırasında ve sonrasındaki işlem basamakları yatırımcılar için cazip ve avantajlı bir programa dönüşüyor. Almanya şirket kurmak için en ideal ortama sahip ülke olarak öne çıkmaktadır. Dünyanın 158 ülkesine dolaşım hakkı veren Alman pasaportu sayesinde girişimciler ürünlerini pazarlama ve tanıtım noktasında özel imkanlara sahip oluyorlar.

Global imkânları ülke bünyesinde barındıran ve aynı zamanda tüm dünyanın kapılarını açan Almanya, Almanya’da şirket kurmak isteyenlere destek veriyor.

Nova Group Holding 41 yılık tecrübe ve dijital alt yapısı ile geleceğin hizmetlerini günümüzde vererek hızı ve teknolojiyi oturum izni hizmetlerine taşıyor. Almanya şirket kurmak ve konforlu bir yaşam sürmek için en ideal ortamı sunarken yatımcıları bu imkânlardan faydalanmak için Almanyada Şirket Kurma uzmanlığını tercih ediyor. Şirket kurulumu sürecinde Türkiye’de yerinde hizmetler veren ekipler, uzman ve saygın avukatlar ile çözümler üreterek business plan ve şirket kurulumu işlemlerini yürütmektedir.

Tüm prosedürü adım adım takip eden uzmanlar finans uzmanları ve hukuki uzmanlar ile ileri dönük planlamalar yaparak global marka oluşturmak için detaylı ar-ge çalışılmalarına imza atıyor.

WhatsApp chat