Listeleri Karşılaştır

Almanya Ev Alma Şartları

 • Aralık 20, 2018
 • Blog
 • 0
Almanya Ev Alma Şartları

Almanya Ev Alma Şartları

Almanya’da yaşamak ve Almanya’da kazanç sağlamak isteyenler için uygun formüller sunan Nova Realty Germany Almanya’da ev alma şartları ve Almanya şirket kurulumu konusunda uzman danışmanlık hizmetleri ile yatırımcıların ve girişimcilerin çözüm ortağı oluyor.

Almanya’da ev alma şartları incelendiğinde Alman kanunlar kapsamında bireylerin birtakım zorunlukları taşımaları gerekiyor. Bu şartlar temel seviyede şartlar olup genel prosedür işlemleridir.  Bu aşamada Almanya’da ev alma şartları ile oturum izni işlemlerini birleştiren Nova Realty Germany yatırımcılara hem kazanç hem de yeni bir hayat sunuyor. Çok yönlü bir yatırıma dönüşen Almanya’da ev almak gayrimenkul almak şirket kurarak komple bir yatırım fırsatına dönüşüyor. Bu aşamada bir paket haline gelen Almanya’da ev almanın şartları ev almayı ve şirket kurulumu kapsayan bir sürece dönüşüyor. Almanya’da ev almanın şartları mercek altına alındığında Nova Realty Germany Almanya oturum izni paketinin detaylarından bahsedebilir:

 • Oturum müsaadesi kapsamında ele alınan ev alma yatırımının başvuru işlemler 1-6 ay arası sürmektedir. 1 aylık süreçte şirket kurulurken 3-6 ay arası ise oturum izin süreci yaşanmaktadır.
 • Oturum izni alındığında genel seçimlerde ve eyalet seçimlerinde oy kullanma hakkı hariç Alman vatandaşları ile aynı haklara sahip olunmaktadır.
 • Sürekli oturum izni için bireyler 6 ayda bir Almanya’ya giriş çıkış yaparak kamet şartından kurtulabiliyorlar. Böylece yatırımcılar özgür bir seçeneğe sahip olarak Almanya’da yaşama zorunluluğundan kurtuluyorlar.
 • Almanya’da ev alma şartları içinde yer alan şirket kurulu için de 1 Euro’luk sermaye yeterlidir.
 • Şirket kurulumu kapsamında faaliyete bulunduğunuz iş kolunda şirket açma özgürlüğü vardır.
 • Oturum izni programında 3 yıllık süreç sonrasında sürekli oturum 5 yıllık süreç sonrasında ile Alman vatandaşlığı alarak Alman pasaportu sahibi olmak mümkündür.
 • Almanya’da şahsi olarak gayrimenkul alımı yüksek vergi gerektirdiği için şirket kurulumu yapılara cazip şekilde gayrimenkul sahibi olunabilir. Bu süreçte şirket kurulumu zorunludur.
 • Almanya’da ev almanın şartları sağlanarak oturma izni aldıktan sonra AB’nin 28 ülkesinde özgürce dolaşım hakkı yanında eğitim ve çalışma hakkı da elde ediliyor.

Nova Realty Germany ’nin çözüm odaklı  ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibine sahip uzman danışmanları ile Almanya’da ev almanın şartları ve daha fazla sorunun cevabını arayarak kolayca yatırımınızı yapabilir ve kazançlı bir dünyanın kapılarını açabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Almanya Oturma İzni Ev

Almanya Oturma İzni Ev 41 yıllık tecrübeyle Avrupa ve Amerika’da global gayrimenkul ve...

Devamını oku

Almanya Oturma İzni

Almanya Oturma İzni Almanya oturma izni işlemleri ile yatırımcılara hizmet veren ve...

Devamını oku

Almanyada Ev Alarak Oturum İzni

Almanyada Ev Alarak Oturum İzni Almanyada ev alarak oturum izni alma paketi sunan Nova Golden...

Devamını oku
WhatsApp chat