Listeleri Karşılaştır

Almanya’da Ev Almak Oturum İzni

  • Aralık 20, 2018
  • Blog
  • 0
Almanya’da Ev Almak Oturum İzni

Almanya’da Ev Almak Oturum İzni

Hem gayrimenkul yatırımı yapmak hem de Almanya’da oturum izni almak ister misiniz? Gayrimenkul alarak Almanya’da oturum izni paketi ile avantajlı bir program sunan Nova Golden Visa hem yaşamınızı hem de kazancınızı pozitif yönde etkiliyor. Almanyada ev almak oturum izni için ön şartı oluştururken şirket kurlumu yaparak oturum izni almanın şartlarını tamamlamış olacaksınız. Birçok avantajı bir araya getiren paketteki diğer avantajlar da yatırımcıların kazancını katlamasını sağlıyor.

Almanyada ev almak oturum izni almak için gerekli şartlardan biridir. Almanya’da oturum izni almanın diğer şartlarına baktığımızda ise yatırımcıları birçok avantaj bekliyor. Almanya’da yatırımcılara herhangi bir kısıtlama olmaması ve birçok teşvikin olması en büyük avantajlardandır. Bunun yanında bireysel alıcılara vergi avantajı sunan Almanya 10 yoldan sonra vergi almıyor. Geçtiğimiz 10 yılda istikrarlı bir büyüme grafiğine ulaşan Almanya yüzde 7-12 arası büyüme rakamları ile hem içerde hem de dışarda yatırımcılarına güven veriyor. Almanyada ev almak oturum izni almayı sağlıyor ancak aynı zamanda şirket kurulumu da gerektiriyor. Bu yüzden Almanya’nın ekonomik özellikleri kurulacak şirketin durumunu 1. derecede ilgilendirmektedir. Önceki saydığımız pozitif etkenlere ek olarak eğitim standartlarındaki yüksek kalite bireylerin kaliteli iş gücü ve verimli performans almalarını sağlıyor. Eğitim hayatının iş hayatı ile bütünleşmiş olması ile daha da hızlanan iş gücü ortamı çeşitli garanti ve teşvik paketleri ile güven veriyor. İnşaat sektöründe bulunan ve 5 yıla kadar garanti veren programlar ile gayrimenkul sektörü geleceğe güvenle bakıyor. Ödeme imkânlarında da kolaylaştırıcı alternatifleri olan Almanya gayrimenkul sektöründe cazip fiyatlar da teşvik edici ortam oluşturuyor. Bu notada devreye giren ve en uygun portföyleri yatırımcıya sunan Nova Realty Germany yatırımcıların en yakın çözüm ortağı oluyor.

Nova Realty Germany danışmanlığı ile Almanya gayrimenkul sektöründeki avantajları daha da cazip şekilde e elde eden yatırımcılar hem Avrupa mülklerine göre hem de Almanya iç piyasasına göre cazip seçeneklerle yatırımlarını yapıyorlar. Nova Realty Germany ile yatırımcıların sahip olduğu avantajlar çok yönlü ve işlevseldir. Türkiye’den yatırım yapacak kişiler için İstanbul ofisinden hizmet veren uzman danışmanlar yatırımcıların yatırmalarını Almanya’dan yapması durumunda ise yine aynı işlemleri hızlı ve doğru şekilde yaparak sonuç odaklı çözümler üretiyor. Böylece Almanyada ev almak oturum izni için olduğu gibi yüksek kazanç sağlamada da yatırımcılar için bir araç oluyor.

 

 

 

 

İlgili Mesajlar

Almanya Oturma İzni Ev

Almanya Oturma İzni Ev 41 yıllık tecrübeyle Avrupa ve Amerika’da global gayrimenkul ve...

Devamını oku

Almanya Oturma İzni

Almanya Oturma İzni Almanya oturma izni işlemleri ile yatırımcılara hizmet veren ve...

Devamını oku

Almanyada Ev Alarak Oturum İzni

Almanyada Ev Alarak Oturum İzni Almanyada ev alarak oturum izni alma paketi sunan Nova Golden...

Devamını oku
WhatsApp chat