Listeleri Karşılaştır

Türk Vatandaşları Almanya’da Ev Alabilir Mi

  • Aralık 20, 2018
  • Blog
  • 0
Türk Vatandaşları Almanya’da Ev Alabilir Mi

Dünyanın her noktasında yatırımlar yapan Türk vatandaşları, gayrimenkul alımı noktasında Almanya’yı sıkça tercih ediyor.  Türk vatandaşları Almanyada ev alabilirmi ve Almanya’da gayrimenkul yatırımının detayları nelerdir gibi soruların yanıtlanmasında global gayrimenkul hizmetleri ile öne çıkan Nova Realty Germany bu ve diğer soruları aydınlatarak müşterilerine danışmanlık yapıyor.

Türk vatandaşları Almanyada ev alabilirmi sorusuna yanıt olarak gayrimenkul alarak oturum izin alma paketini sunan Nova Realty Germany programın detaylarını paketinde açıklıyor.

Nova Realty Germany uzmanlarının sunduğu avantajlı portföylerden seçim yaparak gayrimenkul yatırımı yapan yatımcılar bu kapsamda şirket kurulumu esaslı olarak ev sahibi olmaktadırlar. Bu kapsamda yatırımcılar evlerini 3 yıl boyunca satmam ve kiraya vermeme şartına uymaları gerekiyor. 3 yıl sonra ise evlerini ive şirketlerini istedikleri şekilde değerlendirmeleri mümkündür. Bütün süreci takibe alan Almanya hukuk gerekli şartların sağlandığı kanaati oluşması halinde süresi oturum için izni vermektedir. Bu programda yatırımcılar birtakım cazip seçeneklere sahiptir. Kurdukları şirkette işçi çalıştırma zorunluluğu olmadığı gibi evi aldıktan sonra ev kredisi kullanabilirler. Bu işlemelin ve paketin maliyeti işse kişi sayısı ve şirketin profiline göre değişkenlik göstermektedir. Vatandaşlık almaya kadar uzana süreçte yatırımcılar kurallara uyduğu takdirde kazancın ve yüksek yaşam seviyesinin tadını çıkarabilirler. Türk vatandaşları Almanyada ev alabilirmi ve diğer soruların yanıtını veren Nova Realty Germany danışmanları en uygun protföy ve yerinde danışmanlık hizmetleri ile yatırımcıların yanında yer alıyor.

Nova Realty Germany danışmanlığı ile aydınlanan Türk vatandaşları Almanyada ev alabilirmi sorusu diğer verilerle birleşerek yatırımcılara rehber olacak bir yol haritasına dönüşüyor.  Almanya’da ev alan kişiler şirket kurulumu ile oturum iznine sahip olmaktadırlar. Avantajlı bir özellik olan bu şartta yatırımcılar ayrı bir ofis amadan evlerini ofis olarak kullanabilmekte ve maliyetleri en aza indirmektedir. Türk vatandaşlarının yurt dışında en fazla konut aldığı ülke olan Almanya bünyesinde barındırdığı ekonomik avantajlarla da yatırımcılarına çok yönlü yatırım avantajı sağlıyor. Türk vatandaşları Almanyada ev alabilirmi sorusuna cevap olarak öne sürülen birtakım şartlar sağlandığında bu işlemin mümkün olduğu söylenebilir. Bu şartlara bakıldığında alına evin ve kurulan şirketin 3 yıl boyunca faaliyetini sürdürmesi ve evin satılmadan kiraya verilmeden kullanılmasıdır. Muhasebe kayıtlarını ve varsa yönetici ortağın sigorta ödemlerin bildirilmesi gerekiyor. İkamet şartı olarak da yatırımcı kişi 6 ayda bir defa ülkeye giriş çıkış yaparak gerekli şartları yerine getirmiş olmaktadır.

İlgili Mesajlar

Almanya Oturma İzni Ev

Almanya Oturma İzni Ev 41 yıllık tecrübeyle Avrupa ve Amerika’da global gayrimenkul ve...

Devamını oku

Almanya Oturma İzni

Almanya Oturma İzni Almanya oturma izni işlemleri ile yatırımcılara hizmet veren ve...

Devamını oku

Almanyada Ev Alarak Oturum İzni

Almanyada Ev Alarak Oturum İzni Almanyada ev alarak oturum izni alma paketi sunan Nova Golden...

Devamını oku

Tartışmaya Katıl

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishGermanTurkish
WhatsApp chat